הרצאות בכנסים ואירועים

שדרגו את הערך שיפיקו משתתפי האירוע באמצעות הרצאה מרתקת, מעוררת השראה ועשירה בתובנות ובכלים מעשיים. בכל הרצאה מתאים ד”ר סולן את התכנים והדוגמאות לצרכים ולמטרות הספציפיים שלכם.

כבר מעל ל- 25 שנים שד”ר סולן מרתק, מעורר השראה ומעניק תובנות וכלים כמעט בכל פורום ועל כל במה אפשריים. החל מחוגי בית והרצאות בפני אנשי מכירות בודדים, ועד לכנסי ענק בני מאות משתתפים.

הרצאותיו של ד”ר סולן משלבות ידע אקדמי מעמיק ונרחב, עם ניסיונו רב-השנים הן כיזם וכמנהל, והן כיועץ וכמדריך בארגונים. התוצאה היא הרצאות מרתקות ומעוררות השראה, אך בו-בזמן הן גם עשירות בתובנות ובכלים פרקטיים “ליישום מחר בבוקר”.

בזכות ניסיונו והידע הנרחב שלו, ד”ר סולן יודע לרתק ולהעניק ערך לקשת רחבה של קהלים – החל ממנכ”לים ומנהלים בכירים, דרך בעלי עסקים, בעלי מקצועות חופשיים, ושותפים עסקיים, ועד לאנשי מכירות ומזכירות.

ד”ר סולן מתאים את המסרים והדוגמאות הספציפיים בהרצאותיו כך שיתאימו לצרכים הייחודיים של מזמין ההרצאה.

בחרו באחת מההרצאות של ד"ר סולן לכנס הקרוב, ההצלחה מובטחת!

shy solan 3

החומרים מהם עשויה ההצלחה

מה מצליחנים עושים שונה משאר האנשים? כיצד כל אחד יכול להצליח הרבה יותר בקריירה, בעסקים, בשוק ההון, ובעצם בכל תחום בו ירצה בכך?

שי_מרצה

מכירה היפנוטית

תחת השם הבומבסטי מסתתרים כלים רבי-עצמה המשדרגים באופן משמעותי את המיומנויות של כל מי שעוסק באופן כזה או אחר במכירות ושירות לקוחות.

Dr_shy_solan

נשק בלתי-קונבנציונאלי במשא ומתן

הרצאה מרתקת הכוללת מגוון כלים ותובנות מתחומי תורת המשחקים, הפסיכולוגיה וה- NLP. מתאימה במיוחד למנהלים בכירים, אנשי רכש, ולבעלי עסקים.

P51216-201048

הרצאה תפורה-לפי-מידה

אם אתם זקוקים להרצאה התפורה לפי מידתכם המיוחדת, יש לנו פתרון איכותי עבורכם. ניתן לבנות הרצאה המבוססת על אחד ממגוון הנושאים של ד”ר סולן.

בין לקוחותי

חייגו עכשיו 054-456-5254 או צרו קשר